Napište vzkaz ostatním!

Datum
Vložil
Titulek

nazor na R5

Zdravím. Potřeboval bych prosím poradit. Uvažuju o kopy R5tky. Potřeboval bych poradit,který motor je nejlepší,jaký typ R5tky koupit. Jaké jsou nejčastější závady,jaká je spotřeba atd. Měl bych ho jako druhé auto v rodině hlavně pro sebe na dojíždění do práce. Díky moc. Popřípadně nějaký dobrý tip na auto na prodej.

Datum
Vložil
Titulek

Renovace R5

Zdravím všechny,
sháním nějákého automechanika (Brno a okolí), který by mi zrenovoval mou R5. Dali byste mi prosím nějáký typ?
díky

Datum
Vložil
Titulek

Re: Renovace R5

Nedávno jsem viděl reportáž na nově, která se týkala poptávkových systémů. bylo tam, že je to v podstatě projekt, kam si zadarmo dáš co sháníš a oni to za tebe rozešlou daným firmám z oboru. Zkoušel jsem tam ted poptat instalatérské práce a nějaké drobotiny a funguje to dobře. Byl to tady ten: https://www.aaapoptavka.cz/poptavky/23-sluzby.html, ale je jich i víc, tak to vyzkoušej třeba i na jiných.

Datum
Vložil
Titulek

R5

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá na prodej R5 s dokladama?

Datum
Vložil
Titulek

gte

zdarec borci shanim gte mam jedno a jeste jeno bych potreboval nejlepe uz s motorem 16v :) kdyby nehodou nekdo vedel tak staci napsat 736200894 diky

Datum
Vložil
Titulek

prodej GTE

Nabízím k prodeji Renault 5, motor 1.7i, rok výroby 1989, barva černá, pojizdný, cena dohodou spíše symbolická. Foto na https://rczelka.rajce.idnes.cz/gte/

Datum
Vložil
Titulek

Re: prodej GTE

Ahoj, pokud by byl stale GTE na prodej, klidně bez papírů, tak se prosím ozvi na JackeOb@hrpol.cz. Díky

Datum
Vložil
Titulek

Re: prodej GTE

Dobrý den,
měl, bych zájem o Váš vůz, zajímalo by mě jenom kolik má KW:) a kolik si představujete za něj:) Děkuji Gatyás.
776822417
daniel.G@seznam.cz

Datum
Vložil
Titulek

Re: prodej GTE

Zdravím a jaká by mněla být cena? vaculik.misa@seznam.cz
díky za odpovědˇ

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: prodej GTE

89.000

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.